Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Ďalšie služby zákazníkom

Ďalšie služby zákazníkom

Svetelné projekty pre priemyselné objekty

 

Neviete aké svietidlá použiť pri renovácii starej či stavbe novej budovy? Prichádzame s ponukou nadštandardnej služby Projekt osvetlenia interiéru alebo exteriéru. Naprojektujeme vám na mieru osvetlenie miestnosti, budovy, parkoviska alebo aj ulice. Pracujeme v profesionálnom softvérovom programe DIALUX, ktorý je jeden z najlepších v Európe. Dostanete od nás kompletnú dokumentáciu, 3D pohľady, presné pozície rozmiestnených svietidiel tak, aby boli splnené všetky požadované normy osvetlenia. Svetelný projekt vám pomôžeme aj zrealizovať.

 

Zvýšenie produktivity práce

V správne osvetlenom prostredí človek netrpí bolesťami hlavy a únavou. Jeho produktivita v práci rastie.

Úspora prostriedkov

Správne zvolenou kombináciou kvalitných svietidiel dokážete ušetriť stovky eur ročne na energiách.

Splníte legislatívne normy

Výsledkom projektu je aj Protokol o meraní osvetlenia, ktorý je potrebný pre prevádzkovanie priestorov podnikania.

 

DIALux

So softvérom simulácie osvetlenia sme schopní navrhnúť efektívne, správne a úsporné osvetlenie do akéhokoľvek priestoru interiéru alebo exteriéru. Získate tak istotu, že Vaša investícia bude správna a projekt Vám ušetrí finančné prostriedky v budúcnosti. Dialux neustále podstupuje ďalší rozvoj a je prispôsobený potrebám a požiadavkám svetelného návrhára. V programe je k dispozícii kompletná lighting ponuka EMOS. To znamená, že ak si vyberiete svietidlo v našej ponuky katalógu Lighting, použijeme ho v svetelnom projekte na váš priestor. Je úplne jedno aké komplikované sú dispozičné riešenia vášho priestoru. Profesionálny program je schopný spracovať všetky parametre. Výsledkom práce na projekte je fotorealistická vizualizácia vašich priestorov so znázornením uhlu vyžarovania svetla a jeho dosah v priestore. Správnosť výsledku potvrdzuje aj fakt, že softvér obsahuje všetky medzinárodné predpisy a stanovené limity.

 

Ako ušetriť financie voľbou správneho osvetlenia?
Aký typ svietidla je pre váš projekt najlepší?
Inšpirujte sa v našom Project booku a Katalógu Lighting.

 

Meranie osvetlenia

Službu merania osvetlenia prevádzame pomocou kalibrovaných meracích prístrojov. Stačí dohodnúť termín merania s našim špecialistom na svetelné projekty, ktorého kontakt nájdete nižšie. Na základe nameraných hodnôt vám vypracujeme Protokol o meraní, ktorý obsahuje všetky povinné informácie podľa ČSN 360011 pre umelé osvetlenie alebo podľa ČSN73 0580 pre denné osvetlenie.

 
 

Cenník služieb

Služba merania a vypracovania svetelného projektu je spoplatnená individuálne dohodnutou cenou, ktorá je závislá od veľkosti priestorov, odberu produktov EMOS a ďalších služieb. Okrem jednotlivých služieb, vám vieme zabezpečiť celú realizáciu osvetlenia novej stavby, či renovácie existujúcej na kľúč.

Proces realizácie svetelného projektu na kľúč pri prestavbe existujúceho osvetlenia

Meranie osvetlenia pôvodných priestorov → Návrh a výpočet → Ekonomická analýza návratnosti úspor → Zaistenie montáže s elektroištaláciou → Záverečné meranie osvetlenia

  • Individuálna cena

 

Proces realizácie svetelného projektu na kľúč pri novej stavbe

Návrh a výpočet → Ekonomická analýza návratnosti úspor → Zaistenie montáže s elektroištaláciou → Záverečné meranie osvetlenia

  • Individuálna cena
 

Čo všetko obsahuje svetelný projekt?

Protokol konkrétne obsahuje:

  • výsledky vykonaných výpočtov osvetlenia podľa požadovaných noriem ČS (bodovú metódu) pre jednotlivé miestnosti vrátane
  • výpočet činiteľa oslnenia UGR (v prípade vnútorných priestorov)
  • zoznam použitých svietidiel s ich číslami
  • množstvo použitých svietidiel
  • okótované pôdorysy daných priestorov
  • normálovú osvetlenosť priestorov
  • minimálne jeden 3D pohľad na daný priestor s vykreslením nepravých farieb, izočiar a hodnôt na povrchu

 

Zaujala vás naša ponuka? Chcete vypracovať svetelný projekt pre váš priestor?
Vyplňte nižšie uvedený formulár, pošlite nám ho alebo kontaktujte nášho špecialitu na svetelné projekty.


Zadávací formulár

Kontakt:

Stanislav Tholt
Manažér pre veľkoobchody a špeciálne projekty
EMOS SK

Mobil: +421 902 966 983
Tel.: +421 415 091 629
E-mail: projekty@emos.sk

 

 

Repas batérií, núdzové osvetlenie

S poľutovaním Vám oznamujeme, že od 1. septembra 2023 ukončujeme poskytovanie služieb repasovania batérií a výrobu batérií pre núdzové osvetlenie. Toto rozhodnutie sme prijali z dôvodu technických obmedzení a v snahe čo najviac sa sústrediť na našu hlavnú činnosť, ktorou je predaj malých elektrických a GP batérií značky EMOS.

Nové objednávky sa už nebudú prijímať.