Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Ako vybrať vhodný domový zvonček?

Ako vybrať vhodný domový zvonček?

Značka EMOS je vo vlastníctve rovnomennej spoločnosti EMOS spol. s r. o. a na trhu je už od roku 1991. Jedná sa o českú značku. Pod touto značkou nájdete produkty z kategórie drobného elektrotovaru, ako sú napr. predlžovacie prívody a bubny, svetlá, nabíjačky batérií, zabezpečovacia a monitorovacia technika, svetelné zdroje, TV príslušenstvo, meteostanice, váhy a ďalšie drobné elektro.

Distribúcia z logistického centra

Produkty značky EMOS sú distribuované z vlastného logistického centra, ktoré disponuje rozlohou 6 750 m2. V súčasnej dobe sklad disponuje 850 mobilnými regálovými pozíciami a 8 900 europaletovými miestami.

EMOS - známy v Európe

Sídlo spoločnosti a jej centrála sa nachádza v Přerove. Spoločnosť pôsobí prostredníctvom svojich dcérskych spoločností tiež na Slovensku, v Poľsku, Slovinsku a Maďarsku. Celé obchodné zoskupenie zamestnáva cca 300 zamestnancov, z toho cca 200 zamestnancov v ČR.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality ISO 9001:2008. Usiluje o minimalizáciu produkovaného odpadu a pre obalové materiály hľadá opakované využitie, prípadne pre ne zabezpečuje recykláciu. V súčasnej dobe je držiteľom osvedčenia spoločnosti ASEKOL, s ktorou má uzatvorenú zmluvu o spracovaní nasledujúcich odpadov: elektroodpad, žiarivky, batérie, papier a kartón, plasty a obaly.

Obaly produktov značky EMOS sú označené ochrannou známkou Zelený bod. Spoločnosť je súčasťou celoštátneho kolektívneho systému spätného odberu elektrozariadení.

Sortiment značky EMOS