Úvod Repas a Núdzové osvetlenie
Repas a Núdzové osvetlenie

Repas a Núdzové osvetlenie

Repas batérií

Životnosť akumulátorových batérií v poslednej dobe v súvislosti so zdokonalením výrobného postupu vzrástla. Avšak každá batéria doslúži a nastáva otázka ako ekologicky naložiť s pôvodným obalom a pokiaľ možno bez vyšších nákladov získať nový zdroj.
Práve v takejto situácii je veľmi výhodné nechať batériu repasovať - ​​opraviť.

Ponúkame opravy takmer všetkých druhov batérií a to s nákladmi vo výške okolo 50% až 80% ceny novej batérie.
Vďaka novým technologickým postupom je naviac teraz možné zvýšiť kapacitu repasovaných batérií oproti pôvodnej hodnote.
Opravená batéria má tak rovnaké parametre, ako nový akumulátor a v mnohých prípadoch dokonca svoju životnosť a kapacitu ešte prevyšuje.

Ktoré akumulátorové batérie je možné repasovať?
Opravy zahrňujú skutočne takmer kompletný sortiment štandardne vyrábaných článkov - počnúc NiCd, NiMH a Li-Ion akumulátorovými batériami,
používanými do akumulátorového náradia, záložných zdrojov pre núdzové osvetlenie, prenosných telefónov, meracích a regulačných zariadení cez drobné domáce elektrospotrebiče či rádiostanice až po zdroje svietidiel a ručných vysávačov.
Repasácie je vykonávaná výmenou všetkých článkov v pôvodnej batérii.

Po bezplatnej konzultácii je možné vyrobiť aj úplne nový typ batérie, ktorý bude presne vyhovovať požiadavkám zákazníka a to svojimi elektrotechnickými charakteristikami (kapacitou, nabíjaním, vybíjaním), rozmerom, tvarom, typom vývodov, mechanickou a klimatickou odolnosťou.
 
Pre repasovanie a výrobu používame články značiek GP, SANYO, SONY, Panasonic, Samsung a SAFT.

 

Záložné zdroje pre núdzové osvetlenia

Potrebujete predĺžiť dobu svietenia núdzového osvetlenia pri výpadku elektrického prúdu? Dodať núdzové osvetlenia?  Blíži sa vám revízia? Využite našu službu zameranú na záložné zdroje pre núdzové osvetlenia.

Ponúkame:

  • výrobu náhradných batérií do núdzových svietidiel 
  • záložné zdroje pre núdzové osvetlenia sú použiteľné do všetkých výrobkov našich i svetových výrobcov napr. BEGHELLI, BRILUX, MODUS, PANLUX, IVERLUX, BRiLUM, atď.
  • ponúkame možnosť navýšenia kapacity s použitím NiMH článkov oproti pôvodným a často starším typom NiCd batérií. Tým sa predĺži aj doba svietenia núdzového svetla. 
  • vykonávame repas záložných batérií do núdzového osvetlenia

Pre získanie dodatočných informácií ohľadom repasu záložných batérií do núdzového osvetlenia neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.


Adresa pre zaslanie tovaru je:
EMOS SK s.r.o. (Repas)
Hlinická 409/22
Bytča 
014 01

Kontaktujte nás:
brandejs@emos.sk
0917 786 235
041/519 16 27