Informácie na svetelných zdrojoch EMOS / 3.11. 2017

EMOS lighting, ako popredný dodávateľ svetelných zdrojov, pristupuje zodpovedne k svojim zákazníkom a snaží sa ich vždy presne a korektne informovať o parametroch svojich výrobkov.

EMOS lighting, ako popredný dodávateľ svetelných zdrojov, pristupuje zodpovedne k svojim zákazníkom a snaží sa ich vždy presne a korektne informovať o parametroch svojich výrobkov. Zákazník si teda môže byť istý, že výrobok, ktorý si zakúpi, presne zodpovedá parametrom uvedeným na obale výrobku a nejedná sa iba o vymyslené hodnoty. Bohužiaľ nie je veľa firiem, v oblasti svetelných zdrojov, ktoré by podobné vyhlásenia mohli vydať.
 

Integračná guľaIntegracna-gula.jpg

Pre testovanie výrobkov nám slúži kvalitne vybavené laboratórium na čele s integračnou guľou. Integračná guľa je zariadenie, ktoré v spojení s ďalšími meracími prístrojmi umožňuje priamo merať optické a elektrické parametre testovaných výrobkov.
 
EMOS lighting používa na meranie prístroje, dodané jednou z popredných firiem v oblasti merania fotometrických veličín. Integračná guľa tvorí základ testovacej aparatúry. Jedná sa vlastne o temnú komoru s priemerom 2 metre, do ktorej sa umiestňuje testované svietidlo a v ktorej prebieha samotné meranie.
 

Spektrorádiometer

Hlavné meracie zariadenie v testovacej aparatúre je spektrorádiometer. Spektrorádiometer v spojení s integračnou guľou meria priamo svetelný tok, efektivitu osvetlenia, farebnú teplotu a ďalšie fotometricSpektroradiometer-(1).jpgké veličiny. Veľmi dôležité zariadenie pre meranie elektrických parametrov je presný digitálny multimeter, ktorý zabezpečí, že hodnoty parametrov u meraných svetelných zdrojov budú reálne. Používame tiež presný striedavý aj jednosmerný napájací zdroj, ktorý slúži na nastavenie presných parametrov napájania pre svetelné zdroje.
 


Neoddeliteľnou súčasťou kompletu je tiež kalibračná halogénová žiarovka. Ide o kalibrovanú halogénovú žiarovku, ktorá slúži pre presné nastavenie a konfiguráciu meracieho reťazca.
 
Vďaka vyššie uvedeným zariadeniam sme schopní merať všetky svetelné zdroje - či už sa jedná o úsporné žiarivky, halogénové žiarovky alebo LED osvetlenie (LED žiarovky, LED pásky). Iba s nami máte záruku, že informácie, ktoré sa dočítate na obaloch našich svetelných zdrojov, sú pravdivé a reálne. Ak budete mať k akémukoľvek produktu otázku alebo pripomienku, máte možnosť nás kontaktovať.
0 Produkty na porovnanie Porovnať