Na čo sme hrdí

Certifikáty

Dôverujte partnerovi, s ktorým obchodujete. O spoľahlivosti našej spoločnosti svedčia certifikáty, ktoré zaručujú nielen kvalitu predávaného tovaru, ale aj pohodlnosť a spoľahlivosť v oblasti poskytovania služieb.

 

ISO_osvedcenie.jpgAsekol_osvedcenie.jpg
 


Ocenenia

 
Máme radi, keď za nás hovoria výsledky. Hrdí sme predovšetkým, keď nás niekto patrične ocení. Práve ocenenia vypovedajú o spoľahlivosti a dávajú nám silu pracovať lepšie a neustále sa zlepšovať.
 
 

budujeme-hrde-cesko-homepage.jpgOcenenie českých lídrov

Spoločnosť Emos spol. s r.o. v projekte Ocenenie českých lídrov získala 2. miesto v Olomouckom kraji a zaradila sa tak medzi českých lídrov, ktoré spája spoločná myšlienka "Budujeme hrdé Česko". Odborná porota súťaže, ktorej odborným garantom bola spoločnosť CRIF - Czech Credit Bureau, hodnotila nielen ekonomické ukazovatele, ale tiež napr. etiku a transparentnosť podnikania, schopnosť inovácie a podnikateľský príbeh.Ocenenie TOP EXPO za najlepšiu výstavnú expozíciu

Spoločnosť EMOS spol. s r.o. prevzala 20. 11. 2013 ocenenie TOP EXPO za najlepšiu expozíciu na veľtrhu FOR ELECTRON 2013.


 

1433010050_02-P2306.jpgProdukty GP testovali záchranári

Vybrané produkty GP uspěly v náročných testech na mezinárodním cvičení RESCUE PATROL 2016, v rámci kterého spolupracovalo 150 záchranářů z České republiky, Slovenska a Německa. Otestované produkty získaly označení "Testováno záchranáři".

 GP Batérie sú najpredávanejšími nabíjacími batériami v Českej republike i na Slovenskom trhu

Podľa prieskumu nezávislou spoločnosťou AC Nielsen je značka GP Batteries za rok 2012 - 2013 najpredávanejšie na trhu nabíjacích batérií v Českej republike aj na Slovensku.Baterie GP tak potvrdili svoju pozíciu z predchádzajúcich rokov. 
 

GP ReCyko +: Víťaz testu kvality v nabíjacích batériách

Batérie GP ReCyko + s označením GP ReCyko + 210AAHCB sa zúčastnili testu 16 nabíjacích tužkových NiMh batérií s vysokou kapacitou a boli vyhodnotené VEĽMI DOBRE s bodovým ohodnotením 0,9. Výsledok testu bol uverejnený v časopise dTest č. 12/2010 a batérie majú právo byť označené značkou kvality dTest.

 

 

 
 

Navigácie Garmin odporúčajú batérie GP ReCyko +

Na základe dlhodobého testovania, skúseností a pozitívneho ohlasu od užívateľov, vyhodnotili navigácia Garmin nabíjacie batérie GP ReCyko + ako najlepšiu voľbu pre napájanie svojich produktov.

 
 
 
overeno-heureka-120-(1).jpg

Náš e-shop EMOS má prestížny certifikát Overené zákazníkmi

Certifikát Overené zákazníkmi informuje zákazníkov o kvalitách daného internetového obchodu. V rámci dotazníka spokojnosti sa hodnotí napr. dodacia lehota, komunikácia s obchodom, prehľadnosť obchodu alebo kvalita obchodu. Každý zákazník môže zdôrazniť klady a zápory daného obchodu.
0 Produkty na porovnanie Porovnať