Skupina EMOS, ako obchodné zoskupenie spoločností v Čechách, na Slovensku v Poľsku, v Slovinsku a v Maďarsku, patrí medzi najväčšie obchodné firmy v odbore elektro v rámci strednej Európy.

Skupina EMOS sa zaoberá predovšetkým predajom elektropríslušenstva a poskytovaním služieb v oblasti montáží a servisu. Spoločnosť EMOS je exkluzívnym distribútorom značiek GP Batteries, GP Powerbank a vlastných značiek EMOS a RAVER. EMOS SK s r. o. ponúka zaujímavé pracovné príležitosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rastu. Našou misiou je neustály rozvoj vedomostí, zručností a postojov zamestnancov tak, aby sme vzájomne posilňovali dôveru v spoločnej schopnosti, ktorých dôsledkom bude obojstranný úžitok a rozvoj.


V súčasnosti nemáme voľnú žiadnu pracovnú pozíciu. Môžete nám zaslať svoje CV na sukalova@emos.sk a my Vás, v prípade otvorenia vhodnej novej pozície, budeme kontaktovať.

Ste absolvent a chcete skúsiť prácu v našej spoločnosti? Pošlite nám svoje CV na sukalova@emos.sk a prípade otvorenia vhodnej novej pozície, vás budeme kontaktovať.

Voľné miesta

0 Produkty na porovnanie Porovnať