Úvod Svietidlá a čelovky Nabíjacie ručné LED svietidlá CREE LED nabíj. svietidlo GP PR52, 450 lm, 3000 mAh, fokus

CREE LED nabíj. svietidlo GP PR52, 450 lm, 3000 mAh, fokus

Všeobecné číslo P8411
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 49,99 € DARČEK 4x letné osvieženie
Základné údaje
Všeobecné číslo P8411
Produktové číslo 1452001100
EAN 4891199166679

Rozšírený popis

 

 

Nabíjacie LED svietidlo (USB)

Profesionálne ručné LED svietidlo pre všetkých praktických ľudí a vyznávačov ekologického životného štýlu, ktorým už lezie krkom kvantum vybitých batérií povaľujúcích sa po dome. PR52 má v sebe zabudovaný USB port, takže ho kedykoľvek pohodlne dobijete z auta, powerbanku alebo svojho notebooku – už za 4 hodiny. Za to vám potom bude bezchybně svietiť až 43 hodín.

4 svetelné režimy

Blízke aj vzdialenejšie okolie si optimálne osvetlíte jedným z 4 svetelných režimov – 100 %, 50 %, 5 % alebo stroboskop (s ktorým v núdzi spoľahlivo omráčite nepriateľa).


 

 

Dosvieti do vzdialenosti 160 m

Vysokou kvalitu tohoto modelu zaručuje špičkový CREE LED čip, ktorý je v súčasnosti najlepší na trhu. Vďaka nemu si svetelným tokom až 450 lm posvietite na vzdialenosť približne 160 m. K tomu vám pomôže aj uzamykateľný fokus (možnosť zúžiť a zafixovať tok svetelných lúčov).

Ľahké a odolné LED svietidlo

GP PR52 je vyrobené z leteckého hliníka, ktorý ho robí ľahkým a zároveň extra odolným (s istotou vydrží nárazy z výšky 1,5 metra). Že ide skutočne o mimoriadne kvalitný výrobok dokazuje jeho predĺžená záruka 5 rokov. 

 

Testovaná záchranármi

Všetky svietidlá GP Design obstáli v náročných podmienkach mezinárodného cvičenia RESCUE PATROL, ktoré nasimulovalo ťažké prírodné podmienky, priemyslovú katastrofu a hromadné nešťastie s veľkým počtom zranených osôb. Záchranári preverovali parametre ako je hmotnosť, doba svietenia a odolnosť spracovania. Svietidlá GP Design ohodnotili ako veľmi kvalitné a vhodné pre náročnú prácu v teréne.

Obsah balenia

 • svietidlo
 • návod
 • elegantné ochranné puzdro
 • textilné pútko na zavesenie
 • 2 tesniace krúžky (zvyšujúce jeho vodeodolnosť)
 • micro USB kábel (dĺžka 60 cm)

  

Garancia päťročnej záruky

Svietidlá GP Design sú spracované z materiálov najvyššej kvality, vybavené super výkonnými CREE LED čipmi a pozlátenými kontaktmi. Preto im absolútne dôverujeme, a ponúkame vám na ne záruku predĺženú na 5 rokov.

Kvalitné materiálové spracovanie

Pre konštrukciu svietidiel radu GP Design Beam boli zvolené špičkové materiály, ako napríklad hliník leteckej kvality (hliníková zliatina triedy 6061). Táto zliatina odolá extrémnym teplotným podmienkam, nárazom i poškrabaniu.

Super výkonné CREE LED čipy

Klíčovým prvkem profesionální svítilny je nepochybně její čip. CREE LED vám zajistí vysokou svítivost i životnost, extrémní dosvit a příjemný rozptyl světla.

Údaje merané profesionálmi

Uvádzané parametre svietidla sú v súlade s americkou normou kvality ANSI / NEMA FL1, ktorá u tohto svetidla preverila jej svetelný tok (lumeny), intenzitu svetelného kužeľa, dosvit, dĺžku prevádzky na batérie, nárazuvzdornosť a odolnosť proti vode.

Patentované multifunkčné tlačidlo

Pre čo najjednoduchšie ovládanie svetidla si GP nechalo patentovať duálne tlačidlo. Plný stisk gumového stredu baterku okamžite zapne alebo vypne, polovičné stlačenie aktivuje váš obľúbený svetelný režim. Pridržanie nerezovej časti zase aktivuje stroboskop, zatiaľ čo plným stlačením si nastavíte požadovanú svietivosť.

Red Dot Design Awards 2017


Svietidlá GP Design získali najprestížnejšie ocenenie v produktovom dizajne, ktorým je nemecká cena Red Dot Design Awards 2017. Porota ocenila najmä ergonomické spracovanie svietidla a efektívne možnosti spínača.

 

Jedinečný vzhľad produktov GP Design vytvára silnú DNA tejto značky. Tieto výrobky sú vhodné pre profesionálnych i pre bežných zákazníkov, ktorí hľadajú  špičkové materiálové spracovanie a perfektný výkon.

 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov
Súbory na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie