Čomu rozumieme

 
 
 
webbanner12.jpg


Čomu rozumieme

 
Našou hlavnou obchodnou stratégiou na európskom trhu je budovanie vlastnej značky EMOS, pod ktorou ponúkame viac ako 2 300 produktov, a distribúcia produktov niektorých iných výrobcov vrátane značky GP, ktorých sme výhradný distribútor.
 
Pod značkou EMOS vyvíjame a distribuujeme elektro tovar rôzneho charakteru. Od žiaroviek, svietidiel, predlžovacích káblov, meteostaníc a zvončekov, až po monitorovaciu techniku a vysokofrekvenčnú techniku v podobe antén a ich príslušenstva. Pre vybrané skupiny produktov využívame aj svoju ďalšiu obchodnú značku, a to Raver, s ktorou obchodujeme predovšetkým na území Poľska. 


GP Batteries

 
Od roku 1993 sme sa stali exkluzívnym distribútorom značky GP Batteries, ktorú ponúkame na českom, slovenskom, maďarskom, slovinskom a chorvátskom trhu. Ponuku produktov spoločnosti GP tvoria okrem batérií aj záložné zdroje pre mobilné telefóny a tablety GP Powerbank.Od založenia spoločnosti Gold Peak Group v Hongkongu uplynulo už viac ako 50 rokov a postupne sa vyvinula na globálneho dodávateľa batérií, ktorý ich ročne vyprodukuje viac ako 4 miliardy kusov. Inovatívne produkty umožnili stať sa inovatívnym lídrom v danom segmente byť jedným z 5 najväčších výrobcov batérií na svete.
 

Náš sortimentPOWERBANK_176x150.jpg
 

CELÚ NAŠU PONUKU NÁJDETE TU ->

0 Produkty na porovnanie Porovnať